Strona główna
Aktualności
Warsztaty ”Ocena możliwości doskonalenia i rozwoju integrowanej produkcji roślinnej” Drukuj Email

09.06.16 W dniach 2 i 3 czerwca 2016 r. odbyły się warsztaty naukowe pt. ”Ocena możliwości doskonalenia i rozwoju integrowanej produkcji roślinnej”. Warsztaty zorganizowano w ramach realizacji zadania 2.3 w programie wieloletnim IUNG-PIB. W spotkaniu uczestniczyli pracownicy naukowi i studenci Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Więcej…
 
Konferencja IUNG-PIB w RZD Borusowa, woj. małopolskie Drukuj Email

16.05.16 W dniu 12.05.2016 roku w Rolniczym Zakładzie Doświadczalnym (RZD) w Borusowej (woj. małopolskie) odbyła się konferencja pn. „Zróżnicowanie możliwości rozwoju rolnictwa w Polsce według regionów i grup gospodarstw”. Konferencja została zorganizowana przy współpracy IUNG-PIB, Urzędu Gminy Gręboszów i RZD Borusowa w ramach zadania 2.1, przy współfinansowaniu zadania 2.4 Programu Wieloletniego IUNG-PIB ustanowionego na lata 2016-2020.

W Konferencji uczestniczyły 42 osoby, w tym 24 spoza IUNG-PIB tj. przedstawiciele Samorządu i Urzędu Gminy Gręboszów na czele z Panią Wójt – mgr Krystyną Świętek, przedstawiciele szkół i innych instytucji z terenu gminy Gręboszów, pracownicy RZD Borusowa.

Więcej…
 
Warsztaty naukowe w Gminie Cegłów PDF Drukuj Email

08.04.16 W dniu 6 kwietnia 2016 roku  w Gminie Cegłów (woj. mazowieckie odbyły się warsztaty naukowe nt.  „Badania naukowe jako wsparcie rozwoju obszarów problemowych” zorganizowane w ramach zadania 1.5 Programu Wieloletniego IUNG-PIB. Współorganizatorem warsztatów była Gmina Cegłów. Głównym celem spotkania było omówienie potencjalnych kierunków wielofunkcyjnego rozwoju obszarów wiejskich oraz powołanie lokalnego Forum Współpracy Gospodarczej w Gminie Cegłów.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 12