Strona główna

Najbliższe wydarzenia

Reklama
Reklama

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Aktualności
Warsztaty naukowe IUNG-PIB w powiecie zwoleńskim Drukuj Email

04.10.16 W dniu 30 września 2016 r. na terenie powiatu zwoleńskiego, województwo mazowieckie, odbyły się warsztaty naukowe pt. „Działalność RZD IUNG-PIB jako regionalnych centrów innowacji i postępu w rolnictwie”. Zostały one zorganizowane przez zespół realizacyjny zadania 2.7 w programie wieloletnim przy współpracy z RZD w Grabowie oraz Urzędem Miasta i Gminy Zwoleń.

Więcej…
 
Warsztaty „Biogospodarka, biotechnologie, gospodarka niskoemisyjna a środowisko i zmiany klimatyczne” Drukuj Email

12.09.16 W dniu 8 września 2016 r. w Państwowej Szkole Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej odbyły się warsztaty naukowe pod tytułem „Biogospodarka, biotechnologie, gospodarka niskoemisyjna a środowisko i zmiany klimatyczne”.  Zostały one zorganizowane w ramach zadania 2.6 Programu Wieloletniego IUNG – PIB na lata 2016-2020. Uczestnikami warsztatów byli pracownicy wielu jednostek naukowych. W warsztatach uczestniczyło 75 osób.

Więcej…
 
Warsztaty „Innowacyjne rozwiązania w technologiach produkcji roślin rolniczych” Drukuj Email

30.06.16 W dniu 22 czerwca 2016 roku w na polach doświadczalnych Opolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Łosiowie w ramach realizacji zadania 2.4 programu wieloletniego IUNG PIB. odbyły się warsztaty  pt. „Innowacyjne rozwiązania w technologiach produkcji roślin rolniczych”. Współorganizatorem był OODR w Łosiowie. Celem warsztatów było przekazanie producentom wiedzy wytworzonej w czasie realizacji zadania badawczego PIB 2.4. i skonfrontowanie jej z problemami praktyki rolniczej.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 następna > ostatnia >>

Strona 21 z 25