Strona główna

Najbliższe wydarzenia

Reklama
Reklama

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Aktualności
Warsztaty naukowe w Gminie Cegłów PDF Drukuj Email

08.04.16 W dniu 6 kwietnia 2016 roku  w Gminie Cegłów (woj. mazowieckie odbyły się warsztaty naukowe nt.  „Badania naukowe jako wsparcie rozwoju obszarów problemowych” zorganizowane w ramach zadania 1.5 Programu Wieloletniego IUNG-PIB. Współorganizatorem warsztatów była Gmina Cegłów. Głównym celem spotkania było omówienie potencjalnych kierunków wielofunkcyjnego rozwoju obszarów wiejskich oraz powołanie lokalnego Forum Współpracy Gospodarczej w Gminie Cegłów.

Więcej…
 
Warsztaty naukowe „Aktualne wyzwania dla produkcji chmielu w Polsce” Email

29.03.16 W dniu 18 marca 2016 roku w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowym Instytucie Badawczym w Puławach odbyły się warsztaty naukowe pt. „Aktualne wyzwania dla produkcji chmielu w Polsce”, które zorganizowano w ramach zadania 2.5 Programu Wieloletniego IUNG-PIB. Otwarcia warsztatów dokonał prof. dr hab. Stanisław Krasowicz, z-ca Dyrektora IUNG-PIB ds. naukowych w zakresie badań środowiskowych, który przypomniał, że uprawa chmielu na Lubelszczyźnie ma długoletnią tradycję i jest dla tego regionu szczególnie istotną gałęzią produkcji rolniczej.

Więcej…
 
O Programie Wieloletnim IUNG PIB w czasopiśmie Wieś Jutra. Email

14.03.16 W czasopiśmie Wieś Jutra,  numer styczeń-marzec 1 (186) 2016, ukazał się artykuł pt."Program Wieloletni płaszczyzną współpracy z doradztwem i praktyką" przedstawiający PW IUNG-PIB link do artykułu

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 następna > ostatnia >>

Strona 23 z 25